OBSERVE
kunstinstallatie
van Judith Heinsohn
OUDEKERKSPLEIN 4 AMSTERDAM
9 oktober – 6 november 2011
//vernissage 9 oktober om 16.00 uur
Voor het kunstproject OBSERVE toont Judith Heinsohn speciaal voor ‘achter de ramen’ een werk samengesteld uit foto’s die ze de afgelopen jaren maakte van mannen. Het naakte lichaam is een terugkerend element in het werk van de Amsterdamse kunstenares Heinsohn. “Mijn werk toont niet alleen de kwetsbaarheid, maar ook de kracht van de mens. Naakt en puur staren de mannen de voorbijganger aan.”
Kijken, observeren en spiegelen zijn vaste thema’s in het werk van Judith Heinsohn. Met de foto-installatie aan het Oudekerksplein 4 wil ze voorbijgangers een ‘ongewone’ blik bieden op zichzelf en de omgeving.
Het kunstproject is te zien van 9 oktober tot en met 6 november 2011 en is onderdeel van een serie exposities en kunstactiviteiten in voormalige peeskamers op de Amsterdamse Wallen.
Zie ook temporarylocalshowroom.wordpress.com